Markanızı büyütüp satış gücünüzü artırmak için

Bayilik, franchise Firma İlanı verin


Yeni Bir İş Kuruyorum ile; markanızı büyütün, yeni bayi adaylarına ulaşın, daha fazla bayilik talebi alın, marka bilinirliğinizi arttırın.

Firmanızı ekleyin, yeni yatırımcılar size ulaşsın. Türkiye’nin her yerinden yeni başvurular alın.

Yeni Bir İş Kuruyorum, Büyümek isteyen firmaların işlerine yarayacak bir iş kurma portalıdır.

Misyonumuz, karlı iş modellerini ülke geneline tanıtmaktır.

Bilgilerinizi bize gönderin, neler yapabileceğimiz hakkında birlikte konuşalım.

   
   
  Bayilik veren firmalar için destekler
   
   

  ANLIK BAYİLİK TALEBİ

  Yeni yatırımcılar firma tanıtım sayfanız üzerinden anlık olarak bayilik taleplerini size iletir.

  MARKA BİLİNİRLİĞİ

  Marka logonuzun aylık görüntülenme sayısı; yaklaşık 20.000 farklı potansiyel ziyaretçiye ulaşmaktadır.

  ULUSLARARASI TANITIM

  Yeni Bir İş Kuruyorum'u ziyaret eden, Türkiye ve Dünya genelinde yer alan yatırımcılara ulaşın.
   
   

  DETAYLI FİRMA BİLGİSİ

  Bayilik şartları, yatırım tutarları, sektör bilgileri, video, logo, görseller, röportaj vb. bilgilerin tanıtımı.

  WEB SİTE TANITIM

  Firmanızın bayilik tanıtımı; Yeni bir iş kuruyorum web sitesinde yayınlanır.

  SOSYAL MEDYA

  Yeni bir iş kuruyorum'un yüksek hacimli sosyal ağ sayfalarında firmanızın ve sektörünüzün tanıtımı yapılır.
   
   
  Bayilik veren firmalar için avantajlar

  Bayilik, franchise veren firmanızı neden Kobi Vadisi’ne eklemelisiniz?

   
   

  Yeni Bir İş Kuruyorum , bir ilan platformudur – Markasını büyütmek, daha fazla şubeye ulaşmak isteyen şirketler marka imajına çok önem vermektedirler. Yeni yatırımcı bulma konusunda ilk hedef: internet siteleridir. Bir blog veya forum sitesinde yer alan basit tanıtımlar, firma imajınıza büyük ölçüde zarar verebilir. Yeni Bir İş Kuruyorum ise, tam bu ihtiyacınızı karşılamak adına oluşturulmuş bir ilan platformudur. Firmanızın ilanını profesyonel olarak hazırlayıp yeni yatırımcılara tanıtmak için en doğru seçimdir.

  Anlık yatırım talebi – Firma ilanınızı inceleyen yatırımcılara, firmanız hakkında sisteme eklediğiniz tüm detayları sunuyoruz. Firmanız ile ilgilenen yatırımcılar, tanıtım sayfanız üzerinden anlık olarak bayilik taleplerini size hızlı bir şekilde iletebiliyorlar. Başvuru sonrasında sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme mesajı ulaşıyor.

  Doğru hedef kitle – Yeni Bir İş Kuruyorum web sitesi ay içinde yüzbinlerce farklı kişi ziyaret etmektedir. Bu ziyaretçilerin büyük bir çoğunluğu; yeni iş kurma aşamasında olan kişi / firmalardır. Firmanızın; bayilik / franchise / franchising ilanını oluşturduktan sonra, tüm alanlarımızda listelenmektedir.

  Özel SEO çalışması – Yeni Bir İş Kuruyorum editörleri tarafından hem sektörünüze özel hemde firmanıza özel SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışması yapılmaktadır. Böylece, sadece platform içinde değil aynı zamanda; arama motorları üzerinden de araştırma yapan yatırımcılara ulaşmaktayız.

  Marka bilinirliği – Firma ilanınız yayınlanmaya başladıktan sonra, ay içinde ortalama 20.000 farklı ziyaretçi tarafından logonuz görünmektedir. Böylece; sadece yatırım başvurusu alma dışında, müşteriler tarafından da bilinirliği artmaktadır.

  30 farklı ekstra tanıtım modeli – Yeni Bir İş Kuruyorum olarak, yeni bayi adayı arayan firmalara birçok alanda destekler sunmaktayız. Fakat daha fazla yatırımcıya ulaşmak, daha fazla yatırım talebi almak ve daha fazla marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmalara da çok etkili ve özel tanıtım hizmetlerini en ekonomik koşullarda sunmaktayız.

   

  Bilgi için arayabilirsiniz.

  0 (212)
  676 64 65