Yeni Bir İş Kuruyorum olarak girişimcilere marka oluşturmak, Franchise (Bayilik), Master Franchise bulma konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. 40 yılı aşkın tecrübemizle iş geliştirmenin her aşamasında doğrudan yardım ve tavsiyelerde bulunulmasına yönelik faaliyetleri yürütüyoruz.

Markaya yatırım yapmak, marka oluşturmak, markasını franchise yapmak ya da mevcut franchise işi için yeni franchise’ler bulmak, sistemin işlerliğini kontrol etmek, verimliliği ve karlılığı artırmak, sistem alt yapısını güçlendirmek isteyen ve desteğe ihtiyaç duyan firmalar için özel hizmetler sunuyoruz.

Ülkemizdeki ticari yapılanmanın artmasıyla birlikte, işletmeler kendilerine çok ciddi bir çeki düzen vermek zorunda kaldılar. Bizde pazardaki bu boşluğu iyi analiz ederek gerekli çalışmalarımıza başladık
Ziyaretçi deneyimlerimiz, kullanıcı ölçümlerimizi iyi analiz ederek, web site, mobil uygulama ve mobil site ziyaretçilerimize en iyi olacak şekilde ve en kullanışlı olabilecek şekilde içerikler sağlamaya çalışıyoruz

Özellikle bunu vurgulamak istiyoruz ki; Yeni Bir İş Kuruyorum portalı sadece bir ilan sistemi değildir. Aynı zamanda güncel içerikleri de sunan kapsamlı bir portaldır. İlan sisteminin elbette sorumlulukları da çok, güzelliği de, problemleri de… Yapmış olduğumuz ölçümlemelerde bize ilettiğiniz güzel yorumlar aldığımız en büyük mutluluk oldu ve olmaya devam ediyor. Biz firmalara hiç bir etkileşim yapamasak dahi, sistemimizde kayıtlı olan firmaların marka bilinirliklerini arttırıyoruz. Sunmuş olduğumuz çalışmalarla insanlara yeni umut kapısı oluyoruz. Yazarlarımız tarafından hazırlanan iş fikirleri ile insanların bakış açılarını değiştiriyoruz.

FON Danışmanlık, 2022 yılından itibaren yeni bir iş kurmak isteyen girişimci ve firmalara sanal ofis ve hazır ofis hizmeti sunmanın yanı sıra marka kiralama hizmetine de başlamıştır.
Bilindiği gibi yeni bir iş kurmak için başlangıçta yüksek maliyetlere neden olan ofis ve ekipman yatırımının yanı sıra, marka oluşturmakta büyük bir gidere neden olmaktadır.
FON Danışmanlık genç girişimci ve firmalara her sektörden prestijli markaları kiralayarak, onları daha işin başlangıcında gereksiz maliyetlerden kurtarmaktadır.

Firmamız; 2010 yılında kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yurt çapında yaklaşık 80 adet ulusal markanın oluşumunda yer almış, yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır.

İşte oluşumuna katkıda bulunduğumuz markalar :
 
 

BEEF KÖFTE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 

Bilgi için arayabilirsiniz.

0 (212)
676 64 65